Eredményeink

 

2015-2016

NB I. Felnőtt 3. hely

Leidgeb Noémi, Lutter Eszter, Hadnagy Renáta, Lakatos Enikő, Ancsin Kitti, Iricanin Nevena, Horváth Petra, Ashley Headen, Zolnai Vanda, Csesljár Kötél Dóra, Háfra Dominika, Krisztina, Avramovic Alexandra, Jamie Stancliff, Juraszik Patrícia, Császár Norina

Vezető edző: Milodanovic Andrea, Másod edző: Valics György, Gyúró: Djelmis Angéla

Magyae Kupa 5. hely

Leidgeb Noémi, Lutter Eszter, Hadnagy Renáta, Lakatos Enikő, Ancsin Kitti, Iricanin Nevena, Horváth Petra, Ashley Headen, Zolnai Vanda, Csesljár Kötél Dóra,  Krisztina, Avramovic Alexandra, Jamie Stancliff, Juraszik Patrícia, Császár Norina, Hajós Aliz

Vezető edző: Milodanovic Andrea, Másod edző: Valics György, Gyúró: Djelmis Angéla

NB I. Junior (1996-) 8. hely

Novák Lilla, Gyöpös Klaudia, Balabás Barbara, Kiss Panna, Földi Vivien, Ancsin Brigitta, Jeney Kata, Császár Norina, Juraszik Patrícia, Zarándy Zita, Zombori Fanni, Nagy Dóra

Edző: Selmeczi Zsuzsanna

OIB (1997-) 4. hely

Novák Lilla, Balabás Barbara, Kiss Panna, Földi Vivien, Ancsin Brigitta, Jeney Kata, Császár Norina, Juraszik Patrícia, Zarándy Zita, Zombori Fanni, Hajós Aliz, Tóth Luca, Körtvélyessy Réka, Varga Viktória

Edzők: Selmeczi Zsuzsanna, Nagy Júlia

OSB (1999-2002) 3. hely

Hajós Aliz, Tóth Luca, Csernus Viktória, Kovács Lilla  Limbach Kinga, Limbach Noémi, Varga Viktória, Hoque Fanni, Körtvélyessy Réka, Szabó Ágnes, Nyitrai Vanessza, Lisztes Lili, Sajó Sára, Sólyom Emese, Kiss Dorottya

Edzők: Nagy Júlia, Ancsin Ildikó

OGYB (2001-2003) 7. hely

Simon Emma, Kocsis Anna, Hirt Zsófia, Sólyom Emese, Lisztes Lili, Sajó Sára Kucsák Nikoletta, Balogh Emma, Kincses Bernadett, Rádosi Regina, Kis Dorottya, Győr Dorottya, Sartoris Petra, Dallos Boglárka, Takács Viktória

Edzők: Grózer Anna, Selmeczi Zsuzsanna

OMB (2003-2005) 6. hely

Kovács Dorka, Gali Abigél, Takács Viktória, Tomsits Petra, Nagy Bianka, Császár Dominika, Fáy Nikolett, Szandányi Ivett, Borbély Bora, Csákány Blanka, Trencsényi Sára

Edző: Herr Zsuzsanna

OMK Mini (2003-2005)

’A’ csapat Kiemelt (14 csapat) 5. hely

Kovács Dorka, Gali Abigél, Takács Viktória, Tomsits Petra, Nagy Bianka, Császár Dominika, Fáy Nikolett, Szandányi Ivett, Borbély Bora,

Edző: Herr Zsuzsanna

„B” Alap (22 csapat) 12. hely

Csákány Blanka, Cseh Nikolett, Cseh Henriett, Kató Anna, Balázs Bianka, Kóka Zsófia, Babcsányi Panna, Laskovics Lilla, Pálinkás Vanda, Mészáros Dorottya

Edző: Herr Zsuzsanna, Ancsin Kitti

OMK Kismini (2004-2006) (24 csapat)

’A’ csapat 14. hely

Nagy Bianka, Csákány Blanka, Cseh Henriett, Kató Anna, Babcsányi Panna, Czeilinger Adrienn, Adorján Boglárka, Laskovics Lilla, Borsos Kata, Honti-Majoros Chiara

Edző: Herr Zsuzsanna

„B” csapat 20. hely

Fülöp Kata, Keller Evelin, Mészáros Dorottya, Daoda Szonja, Petrik Petra, Takács Imola, Farkas Alexandra, Czene Magdolna, Csapó Dóra, Riesz Lili

Edző: Herr Zsuzsanna, Grózer Anna

OMK Szupermini (2005-) 45 csapat

’A’ csapat 13. hely: Babcsányi Panna, Adorján Boglárka, Czeilinger Adrienn,, Laskovics Lilla, Keller Evelin

Edző Ancsin Kitti

„B” csapat 27. hely: Náday Laura, Farkas Alexandra, Závecz Lilla, Czene Magdolna, Hangonyi Kendra

Edző: Ancsin Kitti, Grózer Anna

„C” csapat 16. hely: Németh Zina, Stréli Tamara, Borbély Blanka, Csapó Dóra, Riesz Lili, Petrik Petra

Edző: Ancsin Ildikó, Ancsin Kitti

„D” csapat 21. hely: Borsos Kata, Fülöp Kata, Salamon Lilla, Szilvácsku Lilla, Honti-Majoros Chiara

Edző: Ancsin Kitti, Ancsin Ildikó

OMK Manó (2006-) 12 csapat

’A’ csapat 4. hely

„B” csapat 2. hely

                                  22 csapat

„A” csapat 22. hely

„B” csapat 15. hely

Edzők: Ancsin Kitti, Ancsin Ildikó Fekete, Krisztina, Grózer Anna, Selmeczi Zsuzsanna

 

Budapest Bajnokság

Felnőtt I. osztályban indult serdülő csapatunk: 8. hely

Hajós Aliz, Tóth Luca, Csernus Viktória, Kovács Lilla  Limbach Kinga, Limbach Noémi, Varga Viktória, Hoque Fanni, Körtvélyessy Réka, Szabó Ágnes, Nyitrai Vanessza, Lisztes Lili, Sajó Sára, Sólyom Emese, Kiss Dorottya

Edző: Nagy Júlia

Serdülő I. osztályban indult gyermek csapatunk: 3. hely

Simon Emma, Kocsis Anna, Hirt Zsófia, Sólyom Emese, Lisztes Lili, Sajó Sára Kucsák Nikoletta, Balogh Emma, Kincses Bernadett, Rádosi Regina, Kis Dorottya, Győr Dorottya, Sartoris Petra, Dallos Boglárka, Takács Viktória

Edző: Grózer Anna

Gyermek I osztályban indult gyermek csapatunk: 3. hely

Simon Emma, Kocsis Anna, Hirt Zsófia, Sólyom Emese, Lisztes Lili, Sajó Sára Kucsák Nikoletta, Balogh Emma, Kincses Bernadett, Rádosi Regina, Kis Dorottya, Győr Dorottya, Sartoris Petra, Dallos Boglárka, Takács Viktória

Edző: Grózer Anna

Gyermek II. osztályban indult mini csapatunk + 4 gyermek korú játékos 5. hely

Kovács Dorka, Gali Abigél, Tomsits Petra, Nagy Bianka, Császár Dominika, Fáy Nikolett, Szandányi Ivett, Borbély Bora, Csákány Blanka, Pécsi Petra, Sebők Noémi, Szilágyi Dorka, Laskovics Laura

Edző: Herr Zsuzsanna


2012-2013

 Országos Bajnokságok, Kupák

 OMK
Szupermini lány (2002’-) kiemelt kategória 10. hely – 2013.05.04.
(2-2 elleni játék)
Kincses Bernadett, Kovács Dorka, Gali Abigél, Kispál Alexandra, Sartoris Petra, Borbély Bora 
Edzők: Nagy Gabriella, Herr Zsuzsanna (Nagy Lászlóné)
 
Szupermini fiú (2002’-) 7. hely – 2013.05.05. (2-2 elleni játék)         
Bodnár Dániel, Szegváry Zénó, Hirt Gergely, Ancsin Krisztián, Lisztes Krisztián, Máthé Levente, Kiri Bálint                                                         
Edzők: Nagy Júlia, Ancsin Ildikó  
 
Mini lány (2000’-2001’) kiemelt kategória 7. hely – 2013.05.11-12.
Varga Viktória, Körtvélyessy Réka, Hoque Fanni, Juraszik Szolanzs, Fehér Zsófia, Nagy Dorina, Jánosi Fanni, Kompár Cintia, Kucsák Nikoletta, Bükszegi Biborka 
Edzők: Nagy Gabriella, Herr Zsuzsanna (Nagy Lászlóné)
 
Mini lány (2000’-2001’) alap kategória 21. hely – 2013.05.11-12.    
Hirt Zsófia, Kucsák Szimonetta, Simon Borbála, Simon Emma, Urbán Lilla, Zibura Flóra, Major Mira, Lisztes Lili, Nyitrai Vanessza (ÚCSDSE), Kocsis Lilla, Kovács Petra (UTE) 
Edzők: Ancsin Ildikó, Nagyné Mátrai Veronika
 
Mini fiú (2000§-2001’) 6. hely – 2013.05.05.            
Balogh Marcell, Hajós Artúr, Kalotai Dávid, Stréli Bence, Kortyis Dominik, Nagy Gábor, Jánosi Máté, Szalai Örs, Takács István                              
Edzők: Nagy Júlia, Herr Zsuzsanna (Nagy Lászlóné)
  
Országos Gyermek Bajnokság - OGYB (1998’-) 7. hely
Juraszik Patrícia, Jeney Kata, Zarándy Zita, Elek Erika, Golecá Írisz, Hajós Aliz, Tóth Luca, Szegváry Eszter, Csintalan Dzsenifer, Faragó Anna, Kingl Dóra, Otter Kitty, Csernus Viktória, Varga Viktória, Körtvélyessy Réka, Juraszik Szolanzs (Papp Lujza)     
Edző: Herr Zsuzsanna (Nagy Lászlóné)
 
Országos Serdülő Bajnokság (1996’-) 15. hely
Érdi-Krausz Tímea, Becser Vanda, Kiss Panna, Körtvélyessy Lilla, Dreiszker Júlia, Jeney Kata, Zarándy Zita, Golecá Írisz, Elek Erika, Hajós Aliz, Tóth Luca, Szegváry Eszter, Csintalan Dzsenifer, Faragó Anna, Kingl Dóra, Otter Kitty, Varga Viktória, Körtvélyessy Réka, (Kohod Zsófia, Papp Lujza) 
Edző: Herr Zsuzsanna (Nagy Lászlóné)
 
Országos Ifi Kupa (1995’-) 10. hely 
Érdi-Krausz Tímea, Becser Vanda, Kiss Panna, Juraszik Patrícia, Jeney Kata, Hajós Aliz, Tóth Luca, Szegváry Eszter, Csintalan Dzsenifer, (Kohod Zsófia)
Edzők: Ancsin Ildikó, Herr Zsuzsanna (Nagy Lászlóné)  
 
NB I. Junior Bajnokság (1994’-) 9. hely 
Lászlop Alexandra, Juraszik Patrícia, Érdi-Krausz Tímea, Kiss Panna 
  
Budapest Bajnokságok:
 
Felnőtt II. osztály 10. hely
Nagy Gabriella, Lászlop Alexandra, Érdi-Krausz Tímea, Becser Vanda, Rostás Brigitta, Kiss Panna, Körtvélyessy Lilla, Dreiszker Júlia, Juraszik Patrícia, Jeney Kata, Golecá Írisz, Elek Erika, Oláh Szabina, Hajós Aliz, Tóth Luca, Szegváry Eszter, Csintalan Dzsenifer, Faragó Anna, Kingl Dóra, Otter Kitty, Csernus Viktória, Varga Viktória, (Kohod Zsófia, Papp Lujza) 
Edző: Herr Zsuzsanna (Nagy Lászlóné)
 
Serdülő I. osztály (1996’-) 5. hely 
 Érdi-Krausz Tímea, Becser Vanda, Rostás Brigitta, Kiss Panna, Körtvélyessy Lilla, Dreiszker Júlia, Juraszik Patrícia, Jeney Kata, Zarándy Zita, Golecá Írisz, Elek Erika, Oláh Szabina, Hajós Aliz, Tóth Luca, Szegváry Eszter, Csintalan Dzsenifer, Faragó Anna, Kingl Dóra, Otter Kitty, Csernus Viktória, Varga Viktória, Körtvélyessy Réka, (Kohod Zsófia)
Edző: Herr Zsuzsanna (Nagy Lászlóné)
  
Gyermek I. osztály (1998’-) 2. hely
Juraszik Patrícia, Jeney Kata, Zarándy Zita, Golecá Írisz, Hajós Aliz, Tóth Luca, Szegváry Eszter, Csintalan Dzsenifer, Kingl Dóra, Otter Kitty, Polgárdi Fanni, Kovács Luca, Oláh Szabina, Faragó Anna, (Papp Lujza)
Edző: Herr Zsuzsanna (Nagy Lászlóné)
 
Gyermek II. osztály (1998’-) 1. hely
Faragó Anna, Oláh Szabina, Csernus Viktória, Elek Erika, Varga Viktória, Körtvélyessy Réka, Juraszik Szolanzs, Kompár Cintia, Fehér Zsófia, Nagy Dorina, Hoque Fanni, Jánosi Fanni, Kingl Dóra, Zarándy Zita, Polgárdi Fanni, Benke Lilla, Búza Petra
Edzők: Herr Zsuzsanna (Nagy Lászlóné), Nagy Gabriella
 
Budapesti Lány Kismini Döntő (2001’-) 2. hely 2013.05.01.
Hirt Zsófia, Kincses Bernadett, Kucsák Nikoletta, Kucsák Szimonetta, Simon Borbála, Simon Emma, Urbán Lilla, Zibura Flóra, Lisztes Lili, Hédi Sára
Edzők: Nagy Gabriella, Herr Zsuzsanna (Nagy Lászlóné) 
 
Budapesti Lány Mini Döntő (2000’-) 2. hely  2013.04.21.   
Varga Viktória, Körtvélyessy Réka, Hoque Fanni, Fehér Zsófia, Nagy Dorina, Jánosi Fanni, Juraszik Szolanzs, Kompár Cintia, Kucsák Nikoletta, Hirt Zsófia, Kincses Bernadett, Simon Emma
Edzők: Nagy Gabriella, Herr Zsuzsanna (Nagy Lászlóné)
 
Budapesti Fiú Mini Döntő (2000’-) 1. hely    2013.04.21. 
Balogh Marcell, Kalotai Dávid, Hajós Artúr, Stréli Bence, Jánosi Máté, Nagy Gábor, Szalai Örs, Markó Csanád, Takács István                                  
 Edző: Nagy Júlia
 
Kerületi Lány Diákolimpia III. korcsoport (2000’-) 1. hely
Varga Viktória, Fehér Zsófia, Juraszik Szolanzs, Kucsák Nikoletta, Kucsák Szimonetta, Hirt Zsófia, Kincses Bernadett, Simon Emma, Simon Borbála, Kovács Dorka, Gali Abigél, Lippei-Rózsa Dominika  
 
Kerületi Fiú Diákolimpia III. korcsoport (2000’-) 1. hely 
Balogh Marcell, Kortyis Dominik, Stréli Bence, Szegváry Zénó, Hirt Gergely, Máthé Levente, Rigó Krisztián
 
Kerületi Lány Diákolimpia IV. korcsoport (1998’-)
Csokonai Gimnázium 1. hely: Szegváry Eszter, Csintalan Dzsenifer, Csernus Viktória, Varga Viktória, Juraszik Szolanzs, Fehér Zsófia, Kucsák Nikoletta, Lippei-Rózsa Dominika, 
Babits Gimnázium 2. hely: Juraszik Patrícia, Polgárdi Fanni, Kovács Luca  
Angol tag. Ált. Isk. 3. hely: Körtvélyessy Réka  
 
Kerületi Fiú Diákolimpia IV. korcsoport (1998’-) 3. hely
Balogh Marcell, Kortyis Dominik, Stréli Bence  
 
Budapesti Lány Diákolimpiai Döntő III. kcs (2000’-) 1. hely 2013.04.27.
Simon Borbála, Kincses Bernadett, Kucsák Szimonetta, Simon Emma, Katolai-Nagy Fanni, Hirt Zsófia, Kucsák Nikoletta, Juraszik Szolanzs, Gali Abigél, Varga Viktória, Fehér Zsófia  
 
Budapesti Lány Diákolimpiai Döntő IV. korcsoport (1998’-) 2. hely
2013.04.20.
Szegváry Eszter, Csintalan Dzsenifer, Elek Erika, Varga Viktória, Fehér Zsófia, Juraszik Szolanzs, Kucsák Nikoletta, Hirt Zsófia  
 
Budapesti Fiú Diákolimpiai Döntő IV. korcsoport (1998’-) 2. hely 2013.04.20.
Balogh Marcell, Stréli Bence, Kortyis Dominik, Varga Attila, Juhász Krisztián, Peredi Botond, Rigó Krisztián
 
Országos Lány Diákolimpiai Elődöntő III. korcsoport (2000’-) 2013.05.23. Budapest  1. hely
Varga Viktória, Fehér Zsófia, Juraszik Szolanzs, Kucsák Nikoletta, Kucsák Szimonetta, Hirt Zsófia, Kincses Bernadett, Simon Borbála, Simon Emma, Katolai-Nagy Fanni, Kovács Dorka, Gali Abigél
 
Országos Lány Diákolimpiai Elődöntő IV. korcsoport (1998’-) 2013.05.18. Eger 2. hely
Szegváry Eszter, Csintalan Dzsenifer, Elek Erika, Csernus Viktória, Varga Viktória, Juraszik Szolanzs, Kucsák Nikoletta, Hirt Zsófia, Simon Emma
 
Országos Diákolimpia Döntő III. korcsoport (2000’-) 2013.06.17-19. Miskolc 5. hely
Varga Viktória, Juraszik Szolanzs, Fehér Zsófia, Kucsák Nikoletta, Kucsák Szimonetta, Simon Emma, Simon Borbála, Kincse Bernadett, Hirt Zsófia, Kovács Dorka
 

2011-2012

 
ORSZÁGOS MINI KUPA 2012.05.11-13. Budapest
2. hely (fiú kismini - 2000-)                                                                                    Balogh Marcell, Hajós Artúr, Kalotai Dávid, Nagy Gábor, Ládi Andréj. Jánosi Máté, Stréli Bence, Kortyis Dominik                                                                 Edző: Nagy Júlia
3. hely (lány mini - 1999-)                                                                                           Tóth Luca, Csintalan Dzsenifer, Szegváry Eszter, Papp Lujza, Kingl Dóra, Otter Kitty, Hajós Aliz, Varga Viktória, Juraszik Szolanzs, Körtvélyessy Réka, Csernus Viktória, Fodor Nikolett                                                                                               Edző: Nagy Lászlóné
3. hely (lány kismini - 2000-)                                                                                     Varga Viktória, Juraszik Szolanzs, Körtvélyessy Réka, Nagy Dorina, Hoque Fanni, Jánosi Fanni, Katolai-Nagy Fanni, Kucsák Nikoletta, Hirt Zsófia, Simon Borbála, Simon Emma,                                                                                                       Edző: Nagy Lászlóné és Nagy Gabriella
5. hely (fiú szupermini - 2001-)                                                                           Stréli Bence, Ládi Andréj, Szalai Örs, Hirt Gergely, Szegváry Zénó, Juhász Viktor   Edző: Nagy Júlia
6. hely (lány szupermini - 2001-)                                                                        Katolai-Nagy Fanni, Kucsák Nikoletta, Hirt Zsófia, Simon Borbála, Simon Emma, Kucsák Szimonetta, Molnár Zsófia, Kovács Dorka, Kovács Rubina, Lippei-Rózsa Dominika, Gali Abigél                                                                                         Edző: Nagy Gabriella
11-14. hely (fiú mini - 2001-)                                                                                  Balogh Marcell, Hajós Artúr, Kalotai Dávid, Nagy Gábor, Ládi Andréj. Jánosi Máté, Stréli Bence, Kortyis Dominik, Rigó Krisztián, Vágner Péter                           Edző: Nagy Júlia    
        
BUDAPEST – BAJNOKSÁG    
 
1. hely (lány kismini - 2000-)
 Varga Viktória, Juraszik Szolanzs, Körtvélyessy Réka, Nagy Dorina, Hoque Fanni, Jánosi Fanni, Oláh Dóra, Katolai-Nagy Fanni, Kincses Bernadett, Nádudvari Annabella, Hendzsel Sára, Kucsák Nikoletta, Hirt Zsófia, Simon Borbála, Simon Emma,
Edző: Nagy Lászlóné
 
1. hely (lány mini - 1999-)
Tóth Luca, Csintalan Dzsenifer, Szegváry Eszter, Papp Lujza, Kingl Dóra, Otter Kitty, Varga Viktória, Juraszik Szolanzs, Körtvélyessy Réka, Fehér Zsófia, Csernus Viktória, Fodor Nikolett
Edző: Nagy Lászlóné
 
1. hely (lány serdülő II. osztály - 1996-) 
Gombkötő Luca, Becser Vanda, Érdi-Krausz Tímea, Kohod Zsófia, Kiss Panna, Otter Kata, Jeney Kata, Juraszik Patrícia, Golecá Írisz, Tóth Luca, Csintalan Dzsenifer, Szegváry Eszter, Papp Lujza, Kingl Dóra
Edző: Nagy Lászlóné
 
2. hely (fiú kismini - 2000-) 
Balogh Marcell, Hajós Artúr, Kalotai Dávid, Nagy Gábor, Ládi Andréj. Jánosi Máté, Stréli Bence, Kortyis Dominik
Edző: Nagy Júlia    
                           
3. hely (lány gyerek I. osztály - 1997-)
Kohod Zsófia, Kiss Panna, Jeney Kata, Juraszik Patrícia, Tóth Luca, Csintalan Dzsenifer, Szegváry Eszter, Papp Lujza, Varga Viktória
Edző: Nagy Lászlóné
 
3. hely (lány gyerek II. osztály – 1997-)
Kingl Dóra, Otter Kata, Golecá Írisz, Polgárdi Fanni, Körtvélyessy Lilla, Dreiszker Júlia, Kovács Luca, Kovács Alexandra, Hajós Aliz, Juraszik Szolanzs, Otter Kitty, Fodor Nikolett
 Edző: Nagy Lászlóné
 
4. hely (lány szupermini - 2001-)
Kucsák Nikoletta, Hirt Zsófia, Simon Borbála, Simon Emma, Kucsák Szimonetta, Molnár Zsófia, Kovács Dorka, Kovács Rubina, Lippei-Rózsa Dominika, Hédi Sára  
Edző: Nagy Gabriella
 
5. hely (fiú mini - 1999-)
Balogh Marcell, Hajós Artúr, Kalotai Dávid, Nagy Gábor, Ládi Andréj. Jánosi Máté, Bartha Nándi, Hoque Isbáth, Szalai Örs, Hirt Gergely    
Edző: Nagy Júlia
 

           


2010-2011

 

Budapest Bajnokságok:

Leány Szupermini Döntő 2011.05.22.       6. hely

Nagy Dorina,  Simon Borbála, Simon Emma, Katolai-Nagy Fanni, Kincses Bernadett,

Leány Kismini Döntő 2011.05.22.             1. hely

Fodor Nikolett, Kingl Dóra, Csintalan, Dzsenifer, Tóth Luca, Szegvára Eszter,  Papp Lujza, Juraszik Szzolanzs, Varga Viktória

Leány Mini Döntő 2011.05.15.                    3. hely

Ancsin Brigitta, Jeney Kata, Golecá Írisz, Kovács Alexandra, Juraszik Patrícia, Kingl Dóra, Csintalan Dzsenifer, Tóth Luca, Szegváry Eszter, Papp Lujza, Juraszik Szolanzs

 

OMK: 2011.05.27-29. Szolnok 2011.05.27-29.

Fiú Szupermini                            5. hely

Kortyis Dominik, Kalotai Dávid, Kincses Krisztián, Stréli Bence, Ládi Andréj, Szegváry Zénó,

Leány Szupermini                       3. hely

Juraszik Szolanzs, Nagy Dorina, Gombkötő Emma, Varga Viktória,  Katolai-Nagy Fanni, Hirt Zsófia, Kucsák Nikoletta, Kincses Bernadett

Leány Kismini   1. hely

Fodor Nikoett, Kingl Dóra, Csintalan Dzsenifer, Tóth Luca, Szegváry Eszter, Papp Lujza, Teleki Fanni, Engel Nóra, Juraszik Szolanzs, ,  Varga Viktória

Leány Mini   8. hely

Ancsin Brigitta, Jeney Kata, Golecá Írisz, Kovács Alexandra, Kovács Luca, Juraszik Patrícia, Kingl Dóra, Csintalan Dzsenifer, Tóth Luca, Szegváry Eszter, Papp Lujza, Juraszik Szolanzs, Varga Viktória

Leány Gyermek    3. hely

Becser Vanda, Érdi-Krausz Tímea, Kohod Zsófia, Hámori Lea, Dreiszker Júlia, Körtvélyessy Lilla, Ancsin Brigitta, Jeney Kata, Lucskai Szabina, Juraszik Patrícia, Kingl Dóra, Csintalan Dzsenifer, Tóth Luca, Szegváry Eszter, Papp Lujza

 

Diákolimpia:

IV kcs. kerületi 3. hely

III. kcs kerületi 1. hely. bp-i 1. hely, országos elődöntő 2. hely.