Versenyszám: szupermini Rendező elérhetőségei
Torna ideje: 2018-02-18 Képviselő neve: Benkóné Kőrösi Mária
Torna helye: XII. Szamos utca 2c E-mail címe: benkonekorosmaria@gmail.com
Rendező szervezet: MTK Telefonszáma: 30 954 67 60

MTK „A” KRA
UTE BVSC
Dunakanyar VSD
Lebonyolítás
• A tornán 6 csapat vesz részt, ők 2 darab 3 csapatos csoportban előre meghatározott sorrend szerint, körmérkőzést játszanak.
• A csoportok első és második helyezettjei keresztjátékot játszanak egymással, majd ezek győztesei az első-második helyért, vesztesei a harmadik- negyedik helyért játszanak. A csoport harmadik helyezettjei játszanak oda-visszavágót 5-6. helyért.
.
MINDEN MÉRKŐZÉS 2 NYERT SZETT 25 PONTIG TART PONTIG TART, LEGALÁBB 2 PONT KÜLÖNBSÉGGEL.
1:1-ES JÁTSZMAÁLLÁSNÁL A DÖNTŐ SZETT 15 PONTIG TART, LEGALÁBB 2 PONT KÜLÖNBSÉGGEL, DE TÉRFÉLCSERE NÉLKÜL.

• A körmérkőzések helyezési sorrendjét a szerzett bajnoki pontok száma határozza meg. A győztes mérkőzésekért 2, a vesztesért 1 bajnoki pont jár. Pontegyenlőség esetén az összes nyert és összes vesztett játszmák arányát kell figyelembe venni, egyenlőség esetén az összes nyert és összes vesztett pontok arányát. Ha ez is egyenlő, akkor az egymás elleni eredmény számít.