Megvannak a Kaposvár elleni rájátszás mérkőzések időpontjai!

Szerző:
Atish
Datum:
2017. március 30. - 14:30

Mint az már a múlt héten eldőlt, csapatunk nem jutott túl a Nyíregyháza elleni negyeddöntő párharcából (kettős vereséggel búcsúztunk – szerk.), így az 5-8. hely valamelyikéért fog megküzdeni a hátralevő bajnoki kiírásban.

Ellenfelünk az 1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem együttese lesz, amelyik szintén 2:0-ás vereséget szenvedett a Vasas gárdájától.

A két győzelemig tartó párharc első mérkőzésére szerdán, április 5-én, a Tungsram Csarnokban kerül sor, mivel mi előrébb végeztünk az alapszakaszban, így nálunk a pályaelőny. A visszavágót szombaton, április 8-án, szombaton, Kaposváron rendezik meg. Ha szükséges lesz a harmadik találkozó, akkor azt vagy április 11-én, kedden, vagy egy nappal később, 12-én, szerdán ismét a Tungsram Csarnokban rendezzük meg.

A továbbjutó csapat az MTK-Gödöllő párharc győztesével játszik az 5-6. hely egyikéért.