Szerző:
Atish
Datum:
2017. március 14. - 14:45

A vasárnap esti bajnoki mérkőzés után nyilvánvalóvá vált, hogy női röplabda csapatunk a hatodik helyen végez a 2016/2017-es bajnokság alapszakaszában.

Ennek eredményeképpen és a versenykiírás szerint a rájátszásban ellenfelünk a harmadik helyezett Nyíregyháza csapata lesz. A keddi napon a két együttes hivatalosan is megegyezett a két győztes mérkőzésig tartó párharc menetrendjéről.

Az első összecsapásra Nyíregyházán kerül sor – mivel ők végeztek előrébb a bajnokságban – március 23-án, csütörtökön, 17:30 órai kezdettel. A második mérkőzés még ugyan azon a héten vasárnap, március 26-án, a Tungsram Csarnokban lesz megtartva. Ha szükséges lesz a harmadik, mindent eldöntő találkozó, akkor azt ismét Nyíregyházán, március 31-én játsszák le a csapatok.